5.04.2023 r. był to dzień, który w naszej szkole przebiegał w nastroju świątecznym. Uczniowie spotkali się na wielkanocnych zajęciach, warsztatach, czy też lekcjach tematycznych. Niektórzy wybrali się na poszukiwanie Zająca Wielkanocnego, który pozostawił dla nich szereg zagadek oraz drobne upominki. Okazało się, że zdobienie jajek może być bardzo czasochłonne, ale za to efekty pracy są […]

5.04.2023 r. był to dzień, który w naszej szkole przebiegał w nastroju świątecznym. Uczniowie spotkali się na wielkanocnych zajęciach, warsztatach, czy też lekcjach tematycznych. Niektórzy wybrali się na poszukiwanie Zająca Wielkanocnego, który pozostawił dla nich szereg zagadek oraz drobne upominki. Okazało się, że zdobienie jajek może być bardzo czasochłonne, ale za to efekty pracy są wspaniałe. Słońce za oknem pomagało w zapoznawaniu się z tradycjami wielkanocnymi, a słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców świadczył o tym, że wielkimi krokami nadchodzi Wielkanoc.

Marta Pauszek

Skip to content