Słowa piosenki Marka Grechuty rozbrzmiewały dziś na korytarzu naszej szkoły. W ten sposób rozpoczęliśmy przywitanie wytęsknionej pory roku. W związku z tym, Samorząd Uczniowski, 21 marca ogłosił Dniem Bez Plecaka, co oznaczało przyjście do szkoły z „wymyślnymi” torbami, garnkami, wózkami czy reklamówkami. Zabawy było przy tym co niemiara! Na znak solidarności z osobami, posiadającymi zespół Downa, włożyliśmy […]

Słowa piosenki Marka Grechuty rozbrzmiewały dziś na korytarzu naszej szkoły. W ten sposób rozpoczęliśmy przywitanie wytęsknionej pory roku. W związku z tym, Samorząd Uczniowski, 21 marca ogłosił Dniem Bez Plecaka, co oznaczało przyjście do szkoły z „wymyślnymi” torbami, garnkami, wózkami czy reklamówkami. Zabawy było przy tym co niemiara! Na znak solidarności z osobami, posiadającymi zespół Downa, włożyliśmy dwie różne skarpetki. Było kolorowo, kreatywnie i wesoło. Aby zima już „odpuściła”, przegoniliśmy ją wspólnym tańcem – belgijką, którą wykonaliśmy na placu przed szkołą.

Teraz nic nam nie pozostaje, tylko… łapać słońce i cieszyć się z każdego wiosennego podmuchu wiatru!

Wioletta Markuszewska

Skip to content