Przed zebraniami nasze uczennice opiekowały się stoiskiem, na którym było można adoptować EMOTKOWE POŻERACZE SMUTKÓW, które uszyły w takcie cyklicznych zajęć projektowych w naszej szkole. Na stoisku było można również nabyć Emotkowe Pożeracze Smutków, które uszyły dzieci w trakcie zajęć świetlicowych. Wspólnymi siłami udało się zgromadzić 713,00 zł 🙂 Środki zgromadzone w ramach akcji zostały […]

Przed zebraniami nasze uczennice opiekowały się stoiskiem, na którym było można adoptować EMOTKOWE POŻERACZE SMUTKÓW, które uszyły w takcie cyklicznych zajęć projektowych w naszej szkole. Na stoisku było można również nabyć Emotkowe Pożeracze Smutków, które uszyły dzieci w trakcie zajęć świetlicowych.
Wspólnymi siłami udało się zgromadzić 713,00 zł 🙂 Środki zgromadzone w ramach akcji zostały przekazane na konto Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Vis-a-Vis w Poznaniu. Stowarzyszenie powstało z inicjatywy personelu Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (oddziału D Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu) z myślą o młodych ludziach zmagających się z różnymi trudnościami natury psychicznej.
Pięknie dziękujemy za okazaną pomoc!

 

Skip to content