Dnia 5 października 2022 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. W wyborach startowało 28 kandydatów z klas 4-8. Swoje programy wyborcze kandydaci zaprezentowali na terenie szkoły, rozwieszając plakaty wyborcze. Rozdawali także ulotki. Wybory wygrała Maria Wielopolska z klasy 7c i została tym samym przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Pozostali członkowie […]

Dnia 5 października 2022 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023.

W wyborach startowało 28 kandydatów z klas 4-8. Swoje programy wyborcze kandydaci zaprezentowali na terenie szkoły, rozwieszając plakaty wyborcze. Rozdawali także ulotki.

Wybory wygrała Maria Wielopolska z klasy 7c i została tym samym przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Pozostali członkowie to: Pola Pawlak z klasy 8e, Marta Kicińska z klasy 8e, Jacek Zakrzewski z klasy 5a, Piotr Szymański z klasy 7a i Emilia Kurowska z klasy 7b.

Wszystkim gratulujemy i życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym!

Izabela Zboralska
Beata Zawarta

Skip to content