2 października 2023 r Wybory do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Dnia 2 października 2023 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w klasach 4-8. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Kampania wyborcza była intensywna i pełna kreatywności. Kandydaci starali się przekonać swoich kolegów i koleżanki do ciekawych pomysłów i inicjatyw. W […]

2 października 2023 r
Wybory do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Kampania wyborcza była intensywna i pełna kreatywności. Kandydaci starali się przekonać swoich kolegów i koleżanki do ciekawych pomysłów i inicjatyw. W szkole pojawiły się liczne plakaty, które ozdabiały korytarze i tablice ogłoszeń.
Wybory były okazją do kształtowania umiejętności przywództwa, demokratycznego uczestnictwa i współpracy wśród uczniów.

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego:
Marianna Mańczak – kl.8c przewodnicząca
Maria Wielopolska – kl.8c zastępca przewodniczącej

Pozostali członkowie:
Franciszek Andrzejewski z klasy 8a
Emilia Kurowska z klasy 8b
Jędrzej Kaczmarek z klasy 5e
Adam Majchrzak z klasy 6e
Krystian Obuchowski z klasy 7c

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku 2023/2024 zostały:
Wioletta Markuszewska
Beata Zawarta
Anna Skibicka
Mamy nadzieję , że zwycięzcy wprowadzą swoje pomysły i projekty w życie na korzyść całej społeczności szkolnej.

Joanna Draber