9 maja klasy 5b i 5c wybrały się wraz ze swoimi opiekunami na wycieczkę do Wrocławia, aby odwiedzić Zoo i Afrykarium oraz Centrum Edukacji Ekologicznej ”Hydropolis”. Uczniowie mieli okazję stanąć oko w oko z panterą śnieżną i niedźwiedziem, pogłaskać po brzuchu rekina czy poszukać w konarach drzew rysia. Pełni wrażeń udali się do neogotyckiego podziemnego […]

Uczniowie mieli okazję stanąć oko w oko z panterą śnieżną i niedźwiedziem, pogłaskać po brzuchu rekina czy poszukać w konarach drzew rysia. Pełni wrażeń udali się do neogotyckiego podziemnego zbiornika, aby poznać wodę w różnych aspektach. Obejrzeli replikę batyskafu, poznawali działanie starożytnych wynalazków, rozmawiali o ludzkim ciele oraz bardzo ważnym zagadnieniu – ekologii.

Pogoda dopisała, humory również, dlatego wyjazd można uważać na bardzo udany.

Agnieszka Kącka