831 kg – tyle ważyło 21 uczniów, uczestników wycieczki do drukarni „Głosu Wielkopolskiego” w Skórzewie. Po zakładzie oprowadzał nas dyspozytor drukarni – Pan Przemysław Kaletka. Podczas szkolnej wyprawy poznaliśmy proces powstawania gazety, byliśmy w hali produkcyjnej oraz próbowaliśmy przesunąć 600 kilogramową belę papieru drukarskiego. Na zakończenie wycieczki otrzymaliśmy po egzemplarzu dziennika. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych emocji, […]

831 kg – tyle ważyło 21 uczniów, uczestników wycieczki do drukarni „Głosu Wielkopolskiego” w Skórzewie. Po zakładzie oprowadzał nas dyspozytor drukarni – Pan Przemysław Kaletka. Podczas szkolnej wyprawy poznaliśmy proces powstawania gazety, byliśmy w hali produkcyjnej oraz próbowaliśmy przesunąć 600 kilogramową belę papieru drukarskiego. Na zakończenie wycieczki otrzymaliśmy po egzemplarzu dziennika. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych emocji, a my wróciliśmy bogatsi o nową wiedzę.

Joanna Draber