Dwudniowa wycieczka klasy 8c śladami bohaterów lektury „Kamienie na Szaniec”, przypomniała nam miejsca, wydarzenia i postacie opisane w lekturze. Odwiedziliśmy Muzeum Walki i Męczeństwa oraz Muzeum na Pawiaku. Uczciliśmy pamięć bohaterów paląc znicze na grobach poległych na Cmentarzu Powązkowskim. Ogromne wrażenie na nas zrobiła projekcja w technologii VR „Kartka z Powstania”, z której wyszliśmy przejęci […]

Dwudniowa wycieczka klasy 8c śladami bohaterów lektury „Kamienie na Szaniec”, przypomniała nam miejsca, wydarzenia i postacie opisane w lekturze. Odwiedziliśmy Muzeum Walki i Męczeństwa oraz Muzeum na Pawiaku. Uczciliśmy pamięć bohaterów paląc znicze na grobach poległych na Cmentarzu Powązkowskim. Ogromne wrażenie na nas zrobiła projekcja w technologii VR „Kartka z Powstania”, z której wyszliśmy przejęci i wzruszeni.

Nasze wspaniałe klasowe zaangażowanie, idealna integracja pozwoliły nam również cieszyć się kolejnymi punktami wycieczki, którymi był spacer po Warszawie, odwiedziny w Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Uczniowie swoją postawą i bardzo dobrym zachowaniem godnie reprezentowali Naszą Szkołę.

Skip to content