Praca z lekturą nie musi być nudna! Przekonali się o tym uczniowie klasy 4a, którzy na lekcji języka polskiego wykorzystali długopisy 3d do stworzenia magicznego krzesła. Inspiracją do zajęć była omawiana książka Andrzeja Maleszki „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”. Zajęcia z długopisami 3d angażowały dzieci w działania praktyczne. Kształtowały cierpliwość      i dokładność w wykonywaniu […]

Zajęcia z długopisami 3d angażowały dzieci w działania praktyczne. Kształtowały cierpliwość      i dokładność w wykonywaniu podjętego działania. Praca z tym narzędziem pozwalała uwolnić kreatywność, ćwiczyła myślenie trójwymiarowe i rozwijała wyobraźnię.

Kto wie…może wyczarowane przez uczniów czerwone krzesło spełni ich życzenie?

Joanna Draber