Do konkursowej skrzynki zostało wrzuconych 25 listów uczniów z klas 3-8. W ocenie prac skupiono się przede wszystkim na poprawnym zapisie treści listu, poprawności ortograficznej i interpunkcyjnej. Zwracano tez uwagę na walory estetyczne oraz prawidłowe zaadresowanie koperty. Wybór nie był łatwy, ponieważ każdy z uczniów włożył dużo pracy w swoje zadanie. Jury-polonistki wyłoniły 9 zwycięzców w […]

Wybór nie był łatwy, ponieważ każdy z uczniów włożył dużo pracy w swoje zadanie. Jury-polonistki wyłoniły 9 zwycięzców w 3 kategoriach:

1. Klasy 3
Miejsce 1 – Anna kl. 3c
Miejsce 2 – Piotr kl. 3d
Miejsce 3 – Nikodem kl. 3c

2. Klasy 4-6
Miejsce 1 – Lilianna kl. 4a
Miejsce 2 – Patrycja kl. 6c
Miejsce 3 – Milena kl. 5c

3. Klasy 7-8
Miejsce 1- Piotr kl. 8e
Miejsce 2 – Pola kl. 8e
Miejsce 3 – Pola kl. 7a

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział!

Uważnie wypatrujcie kolejnych konkursów!

Polonistki