1 października odbył się po raz piąty w naszej szkole ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA. Dzieci stały się egzaminatorami i sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia starszych oraz młodszych kolegów, a także nauczycieli. Zaangażowani w akcję byli uczniowie z klasy 6b i 6c. Chętne osoby sprawdzały swoją wiedzę poprzez losy z zadaniami. Każdy zawodnik miał określony czas na […]

1 października odbył się po raz piąty w naszej szkole ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA. Dzieci stały się egzaminatorami i sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia starszych oraz młodszych kolegów, a także nauczycieli. Zaangażowani w akcję byli uczniowie z klasy 6b i 6c. Chętne osoby sprawdzały swoją wiedzę poprzez losy z zadaniami. Każdy zawodnik miał określony czas na rozwiązanie zadań i jeśli dobrze rozwiązał wszystkie działania otrzymywał ODZNAKĘ EXPERTA TABLICZKI MNOŻENIA!!!

Uczniowie ponadto mogli sprawdzić swoje siły w: – grach – PIŁKARZ MATEMATYK, KRÓLOWA SKAKANKI – zabawach – KARTY GRABOWSKIEGO – łamigłówkach.

Był to DZIEŃ ZABAWY Z TABLICZKĄ MNOŻENIA.

Skip to content