Tanecznym krokiem rodzice i przyjaciele naszej szkoły weszli w Nowy Rok 2023. 14 stycznia w Sali Bankietowej Restauracji Smakosz odbyła się zabawa karnawałowa organizowania pod patronatem Rady Rodziców SP 1 w Skórzewie. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za prawdziwie szampańską zabawę, przemiłe rozmowy i wspólnie spędzony czas! Szczególne podziękowania kierujemy do darczyńców wspaniałych nagród rzeczowych  […]

Tanecznym krokiem rodzice i przyjaciele naszej szkoły weszli w Nowy Rok 2023. 14 stycznia w Sali Bankietowej Restauracji Smakosz odbyła się zabawa karnawałowa organizowania pod patronatem Rady Rodziców SP 1 w Skórzewie. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za prawdziwie szampańską zabawę, przemiłe rozmowy i wspólnie spędzony czas!

Szczególne podziękowania kierujemy do darczyńców wspaniałych nagród rzeczowych                 i voucherów. Dziękując Państwu za życzliwość i hojność, życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności gospodarczej i pomyślności w życiu osobistym!

Rada Rodziców

Skip to content