24 czerwca 2022 roku w naszej Szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego. Jest to wyjątkowy dzień, który napawa optymizmem dzieci oraz dorosłych. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie, Pani Dyrektor Lidia Paech podziękowała wszystkim obecnym za pracę w danym roku i złożyła wakacyjne życzenia. Tegoroczni absolwenci, czyli uczniowie klas ósmych przygotowali zabawne przedstawienie, […]

24 czerwca 2022 roku w naszej Szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego. Jest to wyjątkowy dzień, który napawa optymizmem dzieci oraz dorosłych. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie, Pani Dyrektor Lidia Paech podziękowała wszystkim obecnym za pracę w danym roku i złożyła wakacyjne życzenia. Tegoroczni absolwenci, czyli uczniowie klas ósmych przygotowali zabawne przedstawienie, w które wplecione zostały wspomnienia z lat szkolnych. W salach lekcyjnych, wychowawcy rozdali świadectwa, nagrody oraz dyplomy za trud, jaki uczniowie włożyli w zdobywanie wiedzy.

Niech te wakacje będą odpoczynkiem, pozwalającym na wkroczenie radosnym krokiem w nowy rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu!

A teraz… Witaj, przygodo!

Skip to content