ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA

ROKU SZKOLNEGO 2025/ 2026 r.

W dniu 26 czerwca (piątek) 2026 r. zapraszamy do sali gimnastycznej na uroczysty apel

– Uczniów kl. 1-3 o godz. 9.00

– Uczniów klas 4-8 o godz. 10.00

Po uroczystości kończącej rok szkolny odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

Przejdź do treści