
ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA
ROKU SZKOLNEGO 2025/ 2026 r.
W dniu 26 czerwca (piątek) 2026 r. zapraszamy do sali gimnastycznej na uroczysty apel
– Uczniów kl. 1-3 o godz. 9.00
– Uczniów klas 4-8 o godz. 10.00
Po uroczystości kończącej rok szkolny odbędą się spotkania z wychowawcami klas.
