Jak co roku, 6 grudnia zawitał do naszej szkoły specjalnie przez Radę Rodziców na tę okoliczność zamówiony Święty Mikołaj wraz z sympatycznymi pomocnikami, który wręczył wszystkim mikołajkowe upominki w postaci smyczy na klucze z logo SP1 i odwzorowaniem muralu Fryderyka Chopina. Mamy nadzieję, że będzie to nie tylko praktyczny upominek, lecz również sympatyczna pamiątka przypominająca […]

Jak co roku, 6 grudnia zawitał do naszej szkoły specjalnie przez Radę Rodziców na tę okoliczność zamówiony Święty Mikołaj wraz z sympatycznymi pomocnikami, który wręczył wszystkim mikołajkowe upominki w postaci smyczy na klucze z logo SP1 i odwzorowaniem muralu Fryderyka Chopina. Mamy nadzieję, że będzie to nie tylko praktyczny upominek, lecz również sympatyczna pamiątka przypominająca o naszej szkole.

Z kolei 12 i 13 grudnia Rada Rodziców przyłączyła się do kiermaszu organizowanego przez Szkolny Wolontariat i przygotowała własne stoisko ze smakołykami i rękodziełem. Dochód           z akcji przeznaczony został na zorganizowanie baliku karnawałowego dla klas 1-3 i dyskoteki karnawałowej dla klas 4-8. Wszystkim rodzicom, którzy dołączyli do inicjatywy, dostarczając przepyszne wypieki i samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne, serdecznie dziękujemy!

W Nowym Roku 2023 życzymy Państwu, szanownej Dyrekcji, całemu Gronu Nauczycielskiemu, Pracownikom Szkoły, drogim Rodzicom i kochanym Dzieciom dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Rada Rodziców

   

Skip to content