Życzenia od Rady Rodziców Szanowni Państwo! Jak co roku Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów drobne upominki z okazji Mikołajek. Część dzieci mogła je odebrać już 6 grudnia, a dzieci przebywające w tym czasie na nauczaniu zdalnym, zaraz po powrocie do szkoły. Tym razem uczniowie otrzymali wesołe długopisy ze świątecznym akcentem. Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, […]

Życzenia od Rady Rodziców Szanowni Państwo!

Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, wszystkim naszym kochanym Uczniom i ich Rodzinom życzymy w Nowym Roku 2022 dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Prezydium Rady Rodziców