16 grudnia 2022 r. w sali GOSiR w Dopiewie odbył się finał projektu „Roztańczone Dopiewo”, na którym naszą szkołę reprezentowała klasa 3C. W tym roku motywem przewodnim była muzyka filmowa. Nasi uczniowie zatańczyli do muzyki z filmu „Kot w butach”. Ekspresję oraz zaangażowanie tancerzy doceniło jury konkursu i przyznało naszemu zespołowi II miejsce. Na uwagę zasługuje […]

16 grudnia 2022 r. w sali GOSiR w Dopiewie odbył się finał projektu „Roztańczone Dopiewo”, na którym naszą szkołę reprezentowała klasa 3C. W tym roku motywem przewodnim była muzyka filmowa. Nasi uczniowie zatańczyli do muzyki z filmu „Kot w butach”. Ekspresję oraz zaangażowanie tancerzy doceniło jury konkursu i przyznało naszemu zespołowi II miejsce. Na uwagę zasługuje niezwykle żywiołowy doping widowni, na której licznie zgromadzili się rodzice.

To było emocjonujące wydarzenie tak dla dzieci, jak i dla rodziców.

 Tamara Olekszy

Skip to content