DZIEŃ CHŁOPAKA Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole pamiętamy o Chłopcach, a Dziewczynki  z klasy 8b pięknie to zaakcentowały. Przygotowały, m.in.  interaktywny quiz nt. kobiet. Wykazały się sporą inwencją twórczą. Wychowawczyni również dorzuciła co nieco. Chłopcy okazali się wybitnymi znawcami płci pięknej 🙂 Takie pytania, jak: Co to jest maskara,, […]

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole pamiętamy o Chłopcach, a Dziewczynki  z klasy 8b pięknie to zaakcentowały. Przygotowały, m.in.  interaktywny quiz nt. kobiet. Wykazały się sporą inwencją twórczą. Wychowawczyni również dorzuciła co nieco.
Chłopcy okazali się wybitnymi znawcami płci pięknej 🙂 Takie pytania, jak:

Co to jest maskara,, fluid, zalotka, woda toaletowa nie kryją przed nimi tajemnic.
A na pytanie: Co powiedziałbyś dziewczynie, aby poprawić jej humor? – odpowiedzieli JEDNOGŁOŚNIE…że zabraliby ją na zakupy:)
Za takie odpowiedzi musiała być nagroda.
A co mogło bardziej ucieszyć Chłopaka, jeśli nie..auto. Resoraki sprawiły uśmiech na twarzach naszych Chłopców, a  słodki poczęstunek umilił czas.

Mamy w szkole wspaniałych Chłopców i trzeba się tym chwalić!

Z okazji Dnia Chłopaka życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Śmiejcie się dużo,

Marudźcie mało,

Do klasówek wkuwajcie śmiało,

Bądźcie mądrzejsi niż komputer

I szybsi niż japoński skuter …

                                                                                                           Magdalena Adamiak

 

Skip to content