15 września obchodziliśmy dwudziesty Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły ubrali się w kolorowe stroje w kropki. Przygotowana została gazetka z informacjami o tym święcie. Na lekcjach matematyki uczniowie pracowali z kartami pracy gdzie tematem przewodnim była kropka, obejrzeli dużych przerwach uczniowie mogli wziąć udział w konkursach. To był kolorowy […]

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły ubrali się w kolorowe stroje w kropki. Przygotowana została gazetka z informacjami o tym święcie. Na lekcjach matematyki uczniowie pracowali z kartami pracy gdzie tematem przewodnim była kropka, obejrzeli dużych przerwach uczniowie mogli wziąć udział w konkursach. To był kolorowy i kreatywny dzień.

Dziękujemy za zaangażowanie.

Beata Zawarta