II Powiatowy Turniej Szachowy „Dwie wieże” odbył się 31 marca 2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Napachaniu pod patronatem Starosty Powiatu Poznańskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych: Jasiu i Gabriel, zawodnicy z V kategorią szachową. Choć byli najmłodsi wśród zawodników, zajęli 20 i 25 miejsce. Gratulujemy naszym reprezentantom!                                                                                                                                   Tamara Olekszy

II Powiatowy Turniej Szachowy „Dwie wieże” odbył się 31 marca 2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Napachaniu pod patronatem Starosty Powiatu Poznańskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych: Jasiu i Gabriel, zawodnicy z V kategorią szachową. Choć byli najmłodsi wśród zawodników, zajęli 20 i 25 miejsce. Gratulujemy naszym reprezentantom!

                                                                                                                                  Tamara Olekszy

Skip to content