Przygotowania do realizacji naszego projektu oraz pierwszy moduł już za nami! Pierwszym krokiem było wydrukowanie, podpisanie i pokolorowanie naszych Lekturników. To w nich zapisujemy najważniejsze informacje o przeczytanej lekturze. Będą nam towarzyszyć aż do końca przygody z projektem. Wspólnie przygotowaliśmy również przytulny kącik czytelniczy, a w nim klasową chmurkę i jej wiernych przyjaciół. Obejrzeliśmy też […]

Przygotowania do realizacji naszego projektu oraz pierwszy moduł już za nami!

Pierwszym krokiem było wydrukowanie, podpisanie i pokolorowanie naszych Lekturników. To w nich zapisujemy najważniejsze informacje o przeczytanej lekturze. Będą nam towarzyszyć aż do końca przygody z projektem.

Wspólnie przygotowaliśmy również przytulny kącik czytelniczy, a w nim klasową chmurkę i jej wiernych przyjaciół. Obejrzeliśmy też krótki film promujący projekt.

Każda z klas przeczytała wybraną przez siebie lekturę do pierwszego modułu i wykonała dwa zadania dodatkowe. Jednym z nich było przygotowanie wspólnych obchodów Dnia Postaci z Bajek. Podczas imprezy odbył się baśniowy pokaz mody, w ramach którego uczniowie prezentowali swoje stroje, uczestniczyli w quizach, zawodach, prezentacji talentów, bajkowych seansach filmowych.

W związku z tym, iż jest to edycja Poznajemy zawody każda z klas zgłębiła tajniki wykonywanych przez głównych bohaterów zawodów oraz zamieściła o nich informacje w Lekturniku.

Zobacz fotorelację
Skip to content