40 ROCZNICA OGŁOSZENIA STANU WOJENNEGO 13 grudnia 2021 roku obchodziliśmy w Naszej szkole 40 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego. Na lekcjach historii i języka polskiego odbyły się pogadanki dotyczące stanu wojennego oraz życia w PRL-u. UCZCILIŚMY PAMIĘĆ BOHATERÓW TYCH WYDARZEŃ, BIORĄC UDZIAŁ W AKCJI: „Ofiarom stanu wojennego. Zapalmy Światło Wolności” W szkole odbył się konkurs okolicznościowy […]

40 ROCZNICA OGŁOSZENIA STANU WOJENNEGO
13 grudnia 2021 roku obchodziliśmy w Naszej szkole 40 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego.

Na lekcjach historii i języka polskiego odbyły się pogadanki dotyczące stanu wojennego oraz życia w PRL-u.
UCZCILIŚMY PAMIĘĆ BOHATERÓW TYCH WYDARZEŃ, BIORĄC UDZIAŁ W AKCJI:
„Ofiarom stanu wojennego. Zapalmy Światło Wolności”

W szkole odbył się konkurs okolicznościowy z nagrodami. Sponsorem nagród była Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy.
Akcję zorganizowali nauczyciele historii.

Skip to content