ruszyły całą parą w naszej szkole, począwszy od 5 grudnia. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy radosnego czasu świąt Bożego Narodzenia, dlatego przygotowaliśmy szereg działań na ten czas. W poniedziałek 5.12.22 r. odbył się „Christmas Day” przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego. Każda klasa zaprezentowała świąteczną, angielską piosenkę, odpowiednio ją aranżując, śpiewając i „dokładając” efekty specjalne. Zabawa była […]

ruszyły całą parą w naszej szkole, począwszy od 5 grudnia. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy radosnego czasu świąt Bożego Narodzenia, dlatego przygotowaliśmy szereg działań na ten czas.

W poniedziałek 5.12.22 r. odbył się „Christmas Day” przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego. Każda klasa zaprezentowała świąteczną, angielską piosenkę, odpowiednio ją aranżując, śpiewając i „dokładając” efekty specjalne. Zabawa była przednia. Najlepsze klasy zostały wyróżnione.

Potem 6.12.22 r Samorząd Uczniowski z opiekunami zorganizował poszukiwanie zgub Świętego Mikołaja i przygotował zagadki, memory, konkursy „Jaka to melodia?”, które umilały nam czas. Ten dzień obfitował w miłe niespodzianki i odwiedziły nas Śnieżynki z Mikołajem (przedstawiciele Rady Rodziców), którzy wręczyli każdemu bez wyjątku drobne upominki, za które bardzo dziękujemy!

W świąteczne dzieło włączyli się także wolontariusze z naszego szkolnego koła. Przygotowali „Szlachetną paczkę” dla potrzebującej rodziny, zorganizowali świąteczny kiermasz 12.12.22 r. i 13.12.22 r. Nie byłoby to możliwe bez udziału wszystkich uczniów, ich rodziców, którzy okazali Wielkie Serca, przynosząc dary w postaci ciast, własnoręcznie wykonanych ozdób i kartek bożonarodzeniowych.

Wioletta Markuszewska

Skip to content