5 grudnia w naszej szkole odbył się festiwal piosenki zimowej. Wydarzenie było skierowane do najmłodszych uczennic i uczniów naszej szkoły. Dzieci przez okres dwóch tygodni przygotowywały swój występ pod czujnym okiem wychowawczyń. Nie zabrakło oryginalnych układów tanecznych, gry na instrumentach i śpiewu. I choć wydawać by się mogło, że zimowa aura może rozleniwić każdego, to […]

5 grudnia w naszej szkole odbył się festiwal piosenki zimowej. Wydarzenie było skierowane do najmłodszych uczennic i uczniów naszej szkoły. Dzieci przez okres dwóch tygodni przygotowywały swój występ pod czujnym okiem wychowawczyń. Nie zabrakło oryginalnych układów tanecznych, gry na instrumentach i śpiewu. I choć wydawać by się mogło, że zimowa aura może rozleniwić każdego, to nic bardziej mylnego. Na naszej scenie pojawiły się rozbrykane elfy, roztańczone Mikołaje, wirujące śnieżynki i pingwiny wprost z lodowatej Antarktydy. Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami a punktacja wskazała jednogłośnie – wszystkie klasy zajęły pierwsze miejsce! Gratulujemy!

 

Skip to content