4 września 2023 r. UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2023/ 2024 dla klas 4- 8 4 września 2023 roku, w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Rozpoczęła się ona przekazaniem sztandaru szkoły uczniom, symbolizując tym samym przejęcie odpowiedzialności reprezentowania szkoły na ważnych obchodach świąt szkolnych i państwowych. Poczet sztandarowy reprezentowany był przez […]

4 września 2023 r.

UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA NOWEGO

ROKU SZKOLNEGO 2023/ 2024 dla klas 4- 8

4 września 2023 roku, w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Rozpoczęła się ona przekazaniem sztandaru szkoły uczniom, symbolizując tym samym przejęcie odpowiedzialności reprezentowania szkoły na ważnych obchodach świąt szkolnych i państwowych. Poczet sztandarowy reprezentowany był przez uczniów z klasy 8A – Martynę Rochowiak, Alicję Szymańską i Franciszka Andrzejewskiego.

Podczas ceremonii mieliśmy również zaszczyt gościć Wójta gminy, dr. Pawła Przepiórę, który wygłosił inspirujące przemówienie, skupiające uwagę na znaczeniu edukacji i współpracy z lokalnym środowiskiem. W swoich słowach podkreślił również rolę samodyscypliny i poświęcenia w drodze do osiągnięcia sukcesu w nauce i życiu.

Pan Wójt powitał nową Panią Dyrektor Magdalenę Krociak, życzył sukcesów i wytrwałości. Jednocześnie podziękował Pani Lidii Paech, kończącej kadencję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie. Nowa Pani Dyrektor podkreśliła, jak bardzo zależy jej na wspieraniu rozwoju uczniów i tworzeniu pozytywnego, sprzyjającego edukacji środowiska.

Rozpoczęcie roku szkolnego było pełne radości i nadziei, a atmosfera uroczystości pozwalała optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Joanna Draber

 

Skip to content