W środę, 5 października, odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci z klas 4-8 prowadzą kampanię wyborczą – przygotowali plakaty prezentujące ich zainteresowania i mocne strony oraz pomysły i cele do zrealizowania w tym roku szkolnym. W skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego wejdzie 6 osób, które w wyniku głosowania uzyskają największą liczbę głosów. […]

W środę, 5 października, odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Kandydaci z klas 4-8 prowadzą kampanię wyborczą – przygotowali plakaty prezentujące ich zainteresowania i mocne strony oraz pomysły i cele do zrealizowania w tym roku szkolnym.

W skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego wejdzie 6 osób, które w wyniku głosowania uzyskają największą liczbę głosów. W głosowaniu wybrani zostaną także opiekunowie samorządu.

Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia.

Skip to content