Uczniowie klas 1b i 2a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skórzewie wraz z wychowawczyniami, zorganizowali ogólnoszkolną zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych ze schroniska w Przyborówku. Zbiórka trwała od 15 lutego do 15 marca. Dzięki ofiarności społeczności szkolnej udało nam się zebrać potrzebne koce, prześcieradła, ręczniki, suchą karmę i piłki. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy! W […]

Uczniowie klas 1b i 2a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skórzewie wraz z wychowawczyniami, zorganizowali ogólnoszkolną zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych ze schroniska w Przyborówku. Zbiórka trwała od 15 lutego do 15 marca. Dzięki ofiarności społeczności szkolnej udało nam się zebrać potrzebne koce, prześcieradła, ręczniki, suchą karmę i piłki. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

W naszej szkole pomoc zwierzakom nie jest nam obca, ponieważ jesienią klasa 2d również zorganizowała zbiórkę darów dla dopiewskich zwierzaków i reprezentanci pojechali je przekazać.

DZIĘKUJEMY ZA WASZE DOBRE SERCA!

Pani Sylwia
Pani Róża
Pani Natalia

Skip to content